Lidé

Vedení ústavu

Jméno
Ředitel ústavu Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc.
Zástupce ředitele ústavu Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D.
Tajemnice ústavu PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D.

Sekretariát

Jméno Úřední hodiny
Sekretářka
Jana Heroutová

Jana.Heroutova@ff.cuni.cz

+420 724 280 509

Úřední hodiny po dobu nouzového stavu nejsou stanoveny. V případě potřeby prosím o kontakt e-mailem, případně telefonicky. Děkuji.

 

Pokud není uvedeno jinak, konají se konzultační hodiny pracovníků v místnosti C/108

Správa SIS

Jméno Konzultační hodiny
PhDr. Ing. Mgr. Martin Pola dle dohody emailem

martin@pola.name

Seminář hospodářských dějin

  Jméno
Konzultační hodiny
Vedoucí semináře
Prof. PhDr. Drahomír Jančík, CSc. dle e-mailové domluvy

Drahomir.Jancik@ff.cuni.cz

Členové semináře
Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc. dle e-mailové domluvy

Ivan.Jakubec@ff.cuni.cz

Prof. PhDr. Eduard Kubů CSc. dle e-mailové domluvy

Eduard.Kubů@ff.cuni.cz

PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D. dle e-mailové domluvy

Barbora.Stolleova@ff.cuni.cz

PhDr. Tomáš Gecko, Ph.D. dle e-mailové domluvy

Tomas.Gecko@ff.cuni.cz

Externí vyučující Prof. PhDr. Marcela Efmertová CSc.
PhDr. Jan Slavíček, Ph.D.

Seminář sociálních dějin

Jméno Konzultační hodiny
Vedoucí semináře
Prof. PhDr. Jiří Štaif CSc.  

dle e-mailové domluvy

Jiri.Staif@ff.cuni.cz

 

Členové
Doc. PhDr. Michal Pullmann, Ph.D. dle e-mailové domluvy

sekretariat-dekan@ff.cuni.cz

Doc. PhDr. et JUDr. Jakub Rákosník, Ph.D. dle e-mailové domluvy

Jakub.Rakosnik@ff.cuni.cz

Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D. dle e-mailové domluvy

Matej.Spurny@ff.cuni.cz

PhDr. Radka Šustrová, Ph.D. jen po předchozí e-mailové domluvě

Radka.Sustrova@ff.cuni.cz

Mgr. Lucie Dušková dle e-mailové domluvy

Lucie.Duskova@ff.cuni.cz

Mgr. Vítězslav Sommer, Ph.D. dle e-mailové domluvy

Vitezslav.Sommer@ff.cuni.cz

Externí vyučující Mgr. et Mgr. Bohumír Bernášek  

 

DAAD-Langzeitdozentur

Jméno Konzultační hodiny
prof. Boris Barth
 

By e-mail:

boris.barth@uni-konstanz.de

Úvod > Lidé