Lidé

Vedení ústavu

Funkce Jméno
Ředitel ústavu Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc.
Zástupce ředitele ústavu Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D.
Tajemnice ústavu PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D.

Sekretariát

Funkce Jméno
Úřední hodiny
Sekretářka
Jana Heroutová

Jana.Heroutova@ff.cuni.cz

+420 724 280 509

Zde

 

Pokud není uvedeno jinak, konají se konzultační hodiny pracovníků v místnosti C/130 

Správa SIS

Jméno Konzultační hodiny
PhDr. Ing. Mgr. Martin Pola dle dohody emailem

martin@pola.name

Seminář hospodářských dějin

  Jméno
Konzultační hodiny
Vedoucí semináře
Prof. PhDr. Drahomír Jančík, CSc. dle e-mailové domluvy

Drahomir.Jancik@ff.cuni.cz

Členové semináře
Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc. Úterý 9:00 – 11:00
Prof. PhDr. Eduard Kubů CSc. Čtvrtek 16:00 – 18:00

po předchozí e-mailové domluvě Eduard.Kubu@ff.cuni.cz

PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D. po předchozí e-mailové domluvě Barbora.Stolleova@ff.cuni.cz
PhDr. Tomáš Gecko, Ph.D. pouze po předchozí e-mailové domluvě

Tomas.Gecko@ff.cuni.cz

Externí vyučující Prof. PhDr. Marcela Efmertová CSc.
PhDr. Jan Slavíček, Ph.D.

Seminář sociálních dějin

Jméno Konzultační hodiny
Vedoucí semináře
Prof. PhDr. Jiří Štaif CSc. Pondělí 11:00 – 12:00
Členové
Doc. PhDr. Michal Pullmann, Ph.D. po předchozí e-mailové domluvě

Michal.Pullmann@ff.cuni.cz

Doc. PhDr. et JUDr. Jakub Rákosník, Ph.D. po předchozí e-mailové domluvě

Jakub.Rakosnik@ff.cuni.cz

Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D. Čtvrtek 17:30–18:30

nebo dle domluvy via Matej.Spurny@ff.cuni.cz

PhDr. Radka Kopeček Šustrová, Ph.D. jen po předchozí e-mailové domluvě

Radka.Sustrova@ff.cuni.cz

Mgr. Lucie Dušková pouze dle e-mailové domluvy

Lucie.Duskova@ff.cuni.cz

Mgr. Karel Šima, Ph.D. po předchozí e-mailové domluvě

Karel.Sima@ff.cuni.cz

Externí vyučující Mgr. Bohumír Bernášek

 

DAAD-Langzeitdozentur

Jméno Konzultační hodiny
PD Dr. Norman Domeier  

By e-mail:

Norman.Domeier@ff.cuni.cz

Úvod > Lidé