Přednáška prof. Pappého z Exeterské univerzity

Zveme vás na přednášku prof. Ilana Pappého „Is Israel an Apartheid?“, která proběhne dne 17. května 2022 od 19:15 hodin v hlavní budově Filozofické fakulty UK, místnosti č. P/200.

Prof. Pappé přednáší na Exeterské univerzitě ve Velké Británii, kde vede Evropské středisko pro palestinská studia a je spoluředitelem Exeterského centra pro etnopolitická studia. Před příchodem do Velké Británie působil jako docent politologie na Haifské univerzitě (1984–2007) a předseda Institutu Emila Toumy pro palestinská a izraelská studia v Haifě (2000–2008). Prof. Pappé vydal 15 knih o Blízkém východě a palestinské otázce
Událost organizuje Filosofický spolek Praxis v hlavní budově FF UK (místnost P200) od 19:15, moderovat ji bude doc. Matěj Spurný z Ústavu hospodářských a sociálních dějin FF UK. Přednáška a následná diskuse proběhnou v angličtině bez tlumočení do češtiny.
Odkaz na událost na FB zde.
Úvod > Nástěnka > Přednáška prof. Pappého z Exeterské univerzity