Filozofická Fakulta

ÚHSD

Lidé

Vedení ústavu/

Directing and Administration

 Jméno/Name
Ředitel ústavu/Director Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc.
Zástupce ředitele ústavu/Deputy director Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D.

Tajemnice ústavu/

Assistant for Administration

PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D.

 

Sekretariát/

Secretariate

 Jméno/Name

Úřední hodiny/

Office Hours

Sekretářka/

Secretary

Jana Heroutová

Jana.Heroutova@ff.cuni.cz 

Od 2. 9. 2020

Pondělí 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00

Úterý 9:00 - 11:00

Čtvrtek 12:00 - 15:00

 

Pokud není uvedeno jinak, konají se konzultační hodiny pracovníků v místnosti C/108

If there is not any additional information, office hours of members of the institute take place in the room number 108 in Celetná 20, Prague 1.

Správa SIS/

Administration of Study Information System

Jméno/NameKonzultační hodiny/Office Hours

PhDr. Mgr. Ing. Martin Pola


dle dohody emailem/per email

martin@pola.name


Seminář hospodářských dějin/

Department of Economic History

 

Jméno/

Name

Konzultační hodiny/

Office Hours

Vedoucí semináře/

Head of the Department

Prof. PhDr. Drahomír Jančík, CSc.

pouze po e-mailové domluvě

Drahomir.Jancik@ff.cuni.cz

Členové semináře/

Members

Prof. PhDr. Ivan Jakubec, CSc.

pouze po e-mailové domluvě

Ivan.Jakubec@ff.cuni.cz

  Prof. PhDr. Eduard Kubů CSc.

pouze po e-mailové domluvě

Eduard.Kubu@ff.cuni.cz

  PhDr. Barbora Štolleová, Ph.D.

pouze po e-mailové domluvě

Barbora.Stolleova@ff.cuni.cz

 

PhDr. Tomáš Gecko, Ph.D.

pouze po e-mailové domluvě

Tomas.Gecko@ff.cuni.cz

 

Externí vyučující/

External Lecturers

Prof. PhDr. Marcela Efmertová CSc.
 
 
 
  PhDr. Jan Slavíček, Ph.D.  
 
 
 
 


 
 
 
     
 
 

 

Seminář sociálních dějin/

Department of Social History

  Jméno/Name

Konzultační hodiny/

Office Hours

Vedoucí semináře/

Head of the Department

Prof. PhDr. Jiří Štaif CSc.

pouze po e-mailové domluvě

Jiri.Staif@ff.cuni.cz

Členové/

Members

Doc. PhDr. Michal Pullmann, Ph.D.

dle e-mailové domluvy/per e-mail

sekretariat-dekan@ff.cuni.cz

  Doc. PhDr. et JUDr. Jakub Rákosník, Ph.D.

poze po e-mailové domluvě

Jakub.Rakosnik@ff.cuni.cz

  Doc. Mgr. Matěj Spurný, Ph.D.

pouze po e-mailové domluvě

Matej.Spurny@ff.cuni.cz

  PhDr. Radka Šustrová, Ph.D.

jen po předchozí e-mailové domluvě

Radka.Sustrova@ff.cuni.cz

  Mgr. Lucie Dušková

pouze po e-mailové domluvě

Lucie.Duskova@ff.cuni.cz

  Mgr. Vítězslav Sommer, Ph.D.

dle emailové domluvy

Vitezslav.Sommer@ff.cuni.cz

Externí vyučující/

External Lecturers


 
  Mgr. et Mgr. Bohumír Bernášek    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt GAČR/

GAČR project

Mgr. Zdeněk Nebřenský, Ph.D.  

 

DAAD-Langzeitdozentur

Jméno Konzultační hodiny
prof. Boris Barth

 

By e-mail:

boris.barth@uni-konstanz.de


Aktuality

Historické ústavy FFUK (ÚSD, ÚČD a ÚHSD) společně otevírají VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NASTIPENDIJNÍ POBYTY...

09. září 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop

Dějiny podnikání ve střední Evropě...

22. červenec 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vás poprosili o účast ve studentském...

05. červen 2020

V návaznosti na rozhodnutí vlády o postupném uvolňování...

16. duben 2020

V návaznosti na dnešní vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky rozhodlo vedení...

13. březen 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

v souvislosti s šířením koronavirové infekce je z...

10. březen 2020

Historické ústavy (ÚSD, ÚČD a ÚHSD) společně otevírají výběrové řízení na stipendijní...

24. únor 2020

Srdečně Vás zveme na informační webináře programu FUBiS při Freie Universität Berlin, které...

23. únor 2020